kuchnia włoska Bella Vita

NASZ LOKAL

Nasz lokal powstał z miłości do lodów. Produkujemy je ze składników najwyższej jakości. Nasze sorbety nie zawierają mleka. Robimy je ze świeżych owoców. Nasze ciasta i torty, które wykonujemy na miejscu, powstają na bazie starych tradycyjnych, domowych receptur.

Z czasem na piętrze naszego lokalu powstała prawdziwa włoska restauracja. Wszystkie serwowane tu potrawy są przygotowywane w oparciu o włoskie przepisy, a produkty, z których przygotowujemy nasze dania, sprowadzane są bezpośrednio z Włoch.

Lody i desery
Bella Vita to przede wszystkim naturalne lody własnej produkcji oraz wyśmienite włoskie desery lodowe
Prawdziwa włoska kawa
Szeroki asortyment pozwala na znalezienie swojej ulubionej kawy. Wśród kaw znajdziecie przede wszystkim Arabiki.
Kawy smakowe
Oprócz klasycznych kaw w lokalu serwujemy wiele rodzajów specjalnych kaw smakowych. Dla każdego coś dobrego.
Ciasta i torty
W naszym lokalu powstają przeróżne wyroby cukiernicze, ciasta, torty, bezy. Wszystkie z nich dostępne są na zamówienie z dowozem do domu, w naszym sklepie internetowym w zakładce Zamów Ciasta i Torty. Torty i ciasta dowozimy specjalnym tortowozem z chłodnią.
Słodki Catering
Oferujemy również usługę słodkiego cateringu na imprezy okolicznościowe. Wszystkie nasze wyroby cukiernicze można zamówić na wynos. Jeśli interesuje cię nasz słodki catering na imprezę okolicznościową zapraszamy do kontaktu.
Weselne torty lodowe i klasyczne
Dla osób planujących ślub proponujemy wykonanie pysznych, efektowynych tortów weselnych. Zarówno w wersji lodowej jak i tradycyjnej. Wszelkich informacji na ten temat udzielą Państwu nasi pracownicy.
Włoska Pizza
W naszej włoskiej restauracji spróbujecie prawdziwej włoskiej pizzy według oryginalnej receptury. Każdą pizzę z naszej oferty możecie zamówić z dowozem do domu w naszej Restauracji Online na podstronie Kuchnia Włoska
Kuchnia Włoska
Nasze bogate menu restauracji obfituje w mnóstwo znakomitych włoskich potraw. Antipasti, Pasty, Gnochi i Ravioli, Insalate, Pizze i dania specjalne, wszystkie z nich dostępne są na zamówienie na podstronie Kuchnia Włoska